• Tilly Willy. Уже открыт!

Відтягуйся!

Ресторан

Ресторан в боулінг-клубі HIGH FIVE для тих, хто хоче простої, зрозумілої їжі за адекватні гроші. Вважайте це нашою концепцією.
Ми побудували кухню з нуля, оснастили її найсучаснішим обладнанням, і тепер готові приймати гостей, як в режимі a la carte, так і за попередніми замовленнями (на основі нашого банкетного меню).

За якість страв у ресторані боулінг-клубу HIGH FIVE відповідає злагоджений тандем супер професіоналів: бренд-шеф Сергій Пономарьов і шеф-кухар Максим Кізіма.
У нас є крутий банкетний зал-трансформер на 50 (або 2 х 25) гостей. Він обладнаний величезними екранами, проекторами і найсучаснішою звуковою системою - всім необхідним, як для комфортного перегляду фільмів, концертів, спортивних трансляцій, так і для проведення конференцій та інших офіційних заходів.

HIGH FIVE: нарешті в боулінг-клубі Одеси можна смачно поїсти!

Лови момент!

Акційні пропозиції!

DSC01872

Пиввежа!

Пива не буває занадто багато!

Дiзнатись бiльше
облооо

8-го березня – коктейлі зі знижкою 30% і Тролі в гостях у Tilly Willy!

Привіт! Які плани на восьме березня? Гайда до нас! У нас весь день знижка 30% на коктейлі (крім гарячих напоїв), а з 19:00 і до закриття – DJ SLASH. Чим менше жінку ти отето, тим це отето нам ото!

Дiзнатись бiльше
миниатюра

Розігруємо призи на Народному радіо!

Включайте 103,2 fm вранці цього тижня!

Дiзнатись бiльше
меню ресторану
Відгуки

Що говорять

Karlson

Играли сегодня с Малышом, очень понравилось!) дорожки ровные, шары круглые, кнгли и туфли новые!) дорожки смазаны профессионально, дуга получается идеальная! за 6 страйков получил заслуженные 2 бутылки отличного пива!) персонал и обслуживание на высшем уровне!) теперь в HighFive будем ходить регулярно!)
ностоятельно рекомендую любителям боулинга🎳👍

Листопад 2016,

Karlson

сегодня играли в H[ghFive с Малышом – отличный боулинг!! дорожки ровные, шары круглые, кегли и туфли новые!)) сервис и персонал на высоте!) за 6 страйков получил 2 бутылки отличного пива!) рекомендую HighF[ve всем любителям боулинга!)

Листопад 2016,

Tatyana

Отличный боулинг!! Хорошие дорожки, ровно натёрты, приятно играть. Вежливый персонал, всё очень понравилось. Спасибо ))

Листопад 2016,

Висловіться першими!

Серпень 2016,

Висловіться першими!

Серпень 2016,

Выскажитесь первыми!

Серпень 2016,
Залишити відгук про ресторан!

Що ви думаєте про нас?

Ще 400 символiв (400 мах)
додати аватар
замовити чи запитати?

Передзвоніть мені!

1